MISTRZ NIE TAKI STRASZNY !!!

• autor: marlo2000, 2017-03-28 14:20

NIEWIELE ZABRAKŁO...

SIMI - BEEDS  2-6

Potyczka z halowym Mistrzem Siernieczka zapowiadana była, jako pojedynek „Dawida z Goliatem”. Jak się później okazało nie taki diabeł straszny… Podeszliśmy do tego meczu bardzo skoncentrowani z wiarą we własne umiejętności. Nie musieliśmy wygrać, ale za wszelką cenę chcieliśmy sprawić niespodziankę. Trzeba przyznać, że przez około 60 minut udało nam się to osiągnąć, ale po kolei.

Trudno powiedzieć, czy BEEDS nas nieco nie zlekceważył, czy rzeczywiście zagraliśmy jedno z najlepszych spotkań ostatnich lat, ale po 20 minutach zaciętego spotkania, po bramce Pawla Gorobetsa prowadziliśmy z Potentatem 1-0, i tylko sami sobie możemy pluć w brodę, ponieważ po czerwonej kartce dla Rywali graliśmy w przewadze jednego zawodnika, czego nie wykorzystaliśmy. Całe 40 minut tej części gry upłynęło na nieustępliwej grze i atakach z obu stron. Świetnie bronili bramkarze. PAWEŁ GOZIMIRSKI dwoił się i troił by nie wyciągać piłki z siatki. Nie ustrzegliśmy się jednak błędów i jeszcze przed przerwą straciliśmy dwie bramki. Na przerwę schodziliśmy jednak z nadziejami, widząc, że można powalczyć z najlepszymi zawodnikami w Bydgoszczy. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Walczyliśmy jak równi z równym z mistrzem. Szybko straciliśmy trzecią bramkę, ale po chwili ponownie PAVEL GOROBETS popisał się swoimi umiejętnościami i było 2-3. Przejęliśmy inicjatywę i jak zwykle zabrakło nam szczęścia. Mieliśmy swoje sytuacje by zremisować. Na przeszkodzie stanął raz słupek, później golkiper BEEDS. 67 minuta gry, jak się później okazało była brzemienna w skutkach jeśli chodzi o końcowy wynik. Po odbiorze piłki wychodziliśmy z przewagą dwóch zawodników, ale niestety szkolny błąd indywidualny i to Rywale z kontry podwyższyli prowadzenie. Nie było już czego bronić. Rzuciliśmy się na Przeciwników, a Oni tylko na to czekali, skutecznie wyprowadzając kontrataki i jeszcze dwukrotnie pokonując Pawła. Przegraliśmy 2-6, ale schodziliśmy z boiska z podniesioną głową.

Punktów nie ma. Nadal jesteśmy czerwoną latarnią ligi, ale ten mecz wlał w nas wiele optymizmu, tym bardziej, że w niedzielę czeka nas mecz z kolejnym mistrzem, tym razem z „trawy” zeszłego roku. Jeśli podejmiemy walkę i będziemy tak skoncentrowani, to naprawdę można powalczyć. Punkty leżą na boisku. Musimy je w końcu podnieść.